Iran: +98 713 225 4325

Mobile: +98 903 575 5256

France:+33 148 33 5176

WhatsApp: +49 170 993 9810

اینستاگرام

جستجو

 

 

خدمات ما

تیم ما با ارزیابی بازارهای بین المللی و ارائه اطلاعات به روز به سرمایه گذاران و با قبول سرمایه های داخلی و خارجی می کوشد گامی در جهت توسعه فعالیت های اقتصادی ایران بردارد.

ما با همکاری مشاورین متخصص، بازارهای داخلی و خارجی را ارزیابی کرده و به تولید کنندگان مشاوره می رسانیم که کدام بازار هدف مناسب ترین بازار برای عرضه کالای خود می باشد وعلاوه بر شناسایی کانال های توزیع در بازار های صاداراتی و با ایجاد مدریت شبکه توزیع به تولید کننده جهت عرضه کالای خود یاری می رسانیم .

اعزام هیئت های تجاری به داخل یا خارج از ایران با اخذ مجوز از سازمان های مربوطه .

از دیگر خدمات این تیم اقدام به برگزاری، هماهنگی یا شرکت در نمایشگاه های بین المللی می باشد.

شرکت الین تجارت مهر آئین با شرکت مستقیم یا با واسطه در مناقضات بین المللی به منظور عرضه خدمات و کالای ایرانی در بازارهای بین المللی فعالیت دارد.از دیگر فعایت های این گروه تجاری اخذ نمایندگی از واحد های تولیدی و شرکت های فنی مهندسی در داخل ایران ،جهت صادرات به بازارهای بین المللی می باشد. ما با تامین مواد اولیه و یا ماشین آلات موردنیاز از داخل و یا خارج از ایران تولید کنندگان داخلی را جهت تولید محصولات خود حمایت می کنیم.
از نمونه خدمات دیگری که که شرکت الین تجارت مهر آئین ارائه می دهد اخذ تسهیلات از بانک های داخل و خارج کشور در جهت انجام موضوع فعالیت شرکت ها است.

از دیگر فعالیت های این گروه تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای صادرات و انجام هماهنگی های لازم یا ارائه خدمات حمل و نقل ، اخذ ضمانت نامه ، بیمه های صادراتی ،پیگیری امور گمرکی و ارئه خدمات انبار داری می باشد.