Iran: +98 713 225 4325

Mobile: +98 903 575 5256

France:+33 148 33 5176

WhatsApp: +49 170 993 9810

اینستاگرام

جستجو

 

 

Fruit picker

فروت پیکِر ( میوه چین) برندی دیگر از شرکت اِلین تجارت مهر آیین می باشد. این محصول از مرغوب ترین میوه های باغ های ایران و با استفاده از روش های نوین و بدون استفاده از هیچ گونه مواد افزودنی تهیه گردیده است. فروت پیکِر با حفظ ارزش غذایی و دارا بودن نشان استاندارد و سیب سلامت انتخابی مطمئن برای همه سنین می باشد.

میوه خشک

فواید مصرف میوه خشک و خواصی که هر میوه در خود جای داده است بر هیچکس پنهان نیست. استفاده روزانه از میوه خشک به دلیل غنی بودن از انواع مواد معدنی، ویتامین ها، فیبر و آنتی اکسیدان می تواند نقش مهمی در پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری ها ایفا کرده و یک مکمل مناسب برای کودکان و بزرگسالان باشد.

توت فرنگی

توت فرنگی با رنگ و رایحه ای بی نظیر از محبوب ترین میوه ها در میان همه ی سنین می باشد. این میوه غنی از آنتی اکسیدانهایی همچون سیانین، ویتامین سی، پتاسیم، فیبرمی باشد و می تواند از آسیب هایی که کلسترول و LDLبه بدن وارد می کنند محافظت کند.

کیوی

مقدار ویتامین سی موجود در این میوه دو برابر مقدار ویتامین سی موجود در پرتغال است . دانه های سیاه این میوه حاوی ویتامین دی می باشد که برای استحکام استخوان ها بسیار مفید است. کالری پایین این میوه تاثیر شگفت انگیزی در کاهش وزن دارد.

آلوسیاه

آلو سیاه از میوه های خوشمزه تابستانی، که حاوی مقادیر قابل توجهی از مواد معدنی از جمله آهن، منیزیم، پتاسیم و ویتامین های ای و سی می باشد که برای دستگاه گوارش و جوان سازی پوست بسیار مفید است.از جمله خواص فوق العاده این میوه نقش آن در مبارزه با دیابت و هپاتیت است.

سیب

سیب خشک به دلیل غنی بودن از فیبر و کم بودن میزان کربوهیدارت آن نسبت به دیگر میوه ها به عنوان یک میان وعده رژیمی مناسب شناخته شده است. غنی بودن این میوه از فیبر کمک به سزایی به سلامت دستگاه گوارش کرده و هضم غذا را تسهیل می بخشد.